Předpověď počasí na neděli 13. listopadu

Za sluníčkem musíte na hory, jinde nás čeká většinou pošmourné počasí s mlhami, na Moravě i mrholení. Odpolední teploty 4 až 8 stupňů, při malé oblačnosti kolem 11.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

zataženo

Po zadní straně tlakové výše nad východní Evropou k nám pokračuje ve vyšších vrstvách atmosféry příliv teplejšího vzduchu od jihozápadu.

Bude zataženo nízkou oblačností a mlhavo, na Moravě místy, jinde ojediněle mrholení. Na horách a ojediněle i v nižších polohách skoro jasno. Nejvyšší teploty 4 až 8, při malé oblačnosti kolem 11, v 1000 m na horách kolem 9 °C. Slabý jihovýchodní vítr 5 až 15 km/h.

Tlak slabě až mírně stoupne. Rozptylové podmínky jsou většinou mírně nepříznivé.

Biopředpověď: stupeň 2, střední zátěž. Inverzní charakter počasí může negativně působit na kardiaky a osoby s nemocemi dýchacího ústrojí. V místech s déletrvající mlhou nebo nízkou oblačností mohou pociťovat zvýšenou zátěž také psychicky labilní jedinci.

Jmenované rizikové skupiny by se měly vyvarovat zvýšené fyzické a psychické zátěže a věnovat pozornost aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Předpokládané množství srážek: 0 mm.

Erupční aktivita Slunce je velmi slabá až slabá, pulzační aktivita geomagnetického pole je nízká.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme