Od 1. května 2025 se mění pravidla pro placení rozhlasového poplatku. Více informací zde.

Předpověď počasí na neděli 15. února

noc -4 až -8 °C | den -3 až +1 °C

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

oblačno

oblačno

Dnešek přinese místy sněžení a nejvyšší teploty od -3 do +1 stupně.

Nevýrazný výběžek vyššího tlaku vzduchu zasahující k nám od západu slábne. Přes Severní moře a Dánsko postupuje k jihovýchodu frontální systém, který začne ovlivňovat počasí u nás.

V Čechách bude polojasno až oblačno s ojedinělým sněžením, od severozápadu postupně až zataženo a sněžení místy. Na Moravě a ve Slezsku oblačno až zataženo místy se sněžením. Nejvyšší teploty -3 až +1, v 1000 m na horách kolem -7 °C. Mírný západní až severozápadní vítr 10 až 25 km/h. Tlaková tendence: slabý, postupně mírný pokles.

Rozptylové podmínky jsou dobré.

Miroslav Panuška Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme