Předpověď počasí na neděli 17. dubna

Slunečné počasí v neděli vystřídá zatažená obloha s deštěm a přeháňkami, na severovýchodě místy hrozí i bouřky. Odpolední teploty očekávejte v rozmezí 13 až 17 stupňů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

zataženo

Tlaková níže postoupí ze západních Alp do střední Evropy a s ní spojené zvlněné frontální rozhraní ovlivní od jihozápadu počasí postupně na celém našem území.

Přes den bude oblačno, od jihozápadu postupně na celém území v oblasti fronty zataženo s deštěm nebo přeháňkami, na severovýchodě místy, jinde ojediněle bouřky. Nejvyšší denní teploty 13 až 17, v 1000 m na horách 12 °C. Bude vát mírný východní vítr o rychlosti 10 až 25 km/h.

Tlaková tendence bude mít setrvalý stav.

Biometeorologická předpověď : Mírná zátěž. Očekáváme přechod slabé fronty, který může znamenat mírné zvýšení zátěže pro chronicky nemocné a starší občany. Stupeň zátěže umožňuje běžný denní režim bez omezení, pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Marika Táborská, Marie Matúšů Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme