Předpověď počasí na neděli 17. dubna

Slunečné počasí v neděli vystřídá zatažená obloha s deštěm a přeháňkami, na severovýchodě místy hrozí i bouřky. Odpolední teploty očekávejte v rozmezí 13 až 17 stupňů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

zataženo

Tlaková níže postoupí ze západních Alp do střední Evropy a s ní spojené zvlněné frontální rozhraní ovlivní od jihozápadu počasí postupně na celém našem území.

Přes den bude oblačno, od jihozápadu postupně na celém území v oblasti fronty zataženo s deštěm nebo přeháňkami, na severovýchodě místy, jinde ojediněle bouřky. Nejvyšší denní teploty 13 až 17, v 1000 m na horách 12 °C. Bude vát mírný východní vítr o rychlosti 10 až 25 km/h.

Tlaková tendence bude mít setrvalý stav.

Biometeorologická předpověď : Mírná zátěž. Očekáváme přechod slabé fronty, který může znamenat mírné zvýšení zátěže pro chronicky nemocné a starší občany. Stupeň zátěže umožňuje běžný denní režim bez omezení, pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Marika Táborská, Marie Matúšů Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme