Předpověď počasí na neděli 22. července

Očekávejte oblačno až polojasno, na východě ještě zpočátku oblačno a místy přeháňky. Nejnižší noční teploty 13-9 stupňů, nejvyšší odpolední 22-26 stupňů Celsia.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Počasí ve střední Evropě začne ovlivňovat oblast vyššího tlaku vzduchu.

V noci by mělo být oblačno až polojasno, na Moravě a ve Slezsku zpočátku ještě většinou oblačno a místy, zejména na severovýchodě přeháňky. Nejnižší teploty 13 až 9 stupňů Celsia. Mírný severozápadní vítr 10-20 km/h bude v Čechách slábnout.

Přes den čekejte oblačno až polojasno, ojediněle přeháňky, zejména na severovýchodě republiky přeháňky. Ráno ojediněle mlhy. Nejvyšší teploty 22 až 26 stupňů Celsia. Slabý severozápadní vítr 5 až 15 km/h.

Doba prvního pobytu na přímém slunci mezi 11. a 14. hodinou, po jejímž uplynutí začne pokožka fotocitlivých osob (fototyp I a II) rudnout nebo pigmentovat, je 20-30 minut.

Nad naším územím dnes bylo naměřeno 324 Dobsonových jednotek celkového množství ozonu, což jsou 4 procenta pod dlouhodobým průměrem, tedy normální stav. Doba prvního pobytu na přímém slunci mezi 11-14 hodinou, po jejímž uplynutí pokožka fotocitlivých osob už začne rudnout nebo pigmentovat je 20-25 minut.

Markéta Kaclová, Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme