Předpověď počasí na neděli 26. prosince

Na Štěpána čekejte zataženou oblohu a déšť, který bude k večeru na západě Čech přecházet v déšť se sněhem, na horách bude chumelit. Odpolední teploty vystoupí až k 7 stupňům.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

déšť se sněhem

déšť se sněhem

Od jihu postupuje do střední Evropy frontální vlna, která oblačností a srážkami zasáhne celé naše území.

V neděli bude převážně zataženo, postupně na celém území s deštěm, který bude večer na západě Čech přecházet v déšť se sněhem, na horách ve sněžení. Nejvyšší teploty 4 až 7, na západě Čech kolem 2, v 1000 metrech na horách kolem 3 °C. V Čechách mírný východní až severovýchodní, na Moravě a ve Slezsku jihovýchodní vítr 5 až 20 km/h, na jižní Moravě a Českomoravské vrchovině čerstvý 15 až 30 km/h, s nárazy 50 až 70 km/h.

Tlak se měnit nebude, rozptylové podmínky jsou dobré .

Biopředpověď: 1 - mírná zátěž. Očekáváme vliv slabé fronty, který může znamenat mírné zvýšení zátěže pro chronicky nemocné a starší občany. Stupeň zátěže však ještě umožňuje běžný denní režim bez omezení, pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Markéta Kaclová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme