Předpověď počasí na neděli 30. června

Čeká nás proměnlivá neděle, v noci většinou polojasno, přes den polojasno až oblačno a ojediněle přeháňky. Teploty přes den vystoupí na 20-24 stupňů Celsia.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

přeháňky

Počasí u nás bude pod vlivem nevýrazné oblasti vysokého tlaku vzduchu.

Přes den by mělo být polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Nejvyšší teploty 20 až 24 stupňů, na horách v 1000 metrech kolem 15 stupňů Celsia. Mírný jihozápadní vítr 5 až 20 km/h.

Tlak: slabý pokles.

Biometeorologická předpověď: Pro všechny oblasti platí stupeň číslo 1, tedy mírná zátěž. V severní části Čech očekáváme vliv jižního okraje frontálního systému, který může znamenat mírné zvýšení zátěže pro chronicky nemocné a starší občany. Stupeň zátěže umožňuje běžný denní režim bez omezení, pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Doba prvního pobytu na přímém slunci mezi 11.-14. hodinou, po jejímž uplynutí pokožka fotocitlivých osob (fototyp I a II) začne rudnout nebo pigmentovat, je 20-25 minut.

Markéta Kaclová, Milan Kopp, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme