Předpověď počasí na neděli 30. listopadu

noc 2 až -2 °C | den 5 až 9 °C

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

zataženo

zataženo

V neděli bude zataženo až oblačno, teploty 5 až 9, na východě až 13 stupňů. Pozor! možnost místních nárazů větru 70 až 110 km/h!

Počasí na našem území ovlivňuje tlaková níže se středem nad Biskajským zálivem a po její přední straně proudí do střední Evropy teplejší vzduch od jihu.

Bude zataženo až oblačno, v Čechách přechodně i polojasno. Na Moravě a ve Slezsku postupně místy déšť, jinde srážky jen ojediněle. Nejvyšší teploty 5 až 9, na východě území až 13 stupňů. Na západě a severozápadě Čech a v 1000 m na horách kolem +3 stupně. Mírný jihovýchodní vítr 5-20 km/h, na Moravě čerstvý 20-35 km/h. V nižších polohách na severovýchodě Moravy a Slezska, na vrcholcích Českomoravské vrchoviny a na horách na severu a severovýchodě území silný 35-50 km/h, místy s nárazy 70-110 km/h, na hřebenech ojediněle kolem 130 lm/h.

UPOZORNĚNÍ: Na horách od východních Krkonoš po Beskydy, na vrcholcích Českomoravské vrchoviny a v nižších polohách na severovýchodě Moravy a Slezska se budou místy vyskytovat nárazy větru 70 až 110 km/h, na hřebenech hor ojediněle kolem 125 km/h.

Tlak se měnit nebude.

Rozptylové podmínky: v noci a ráno v Čechách místy mírně nepříznivé, jinak většinou dobré

BIO: 2 - střední zátěž.

Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme