Předpověď počasí na neděli 7. října

Meteorologové přepokládají v noci polojasno a místy mlhy, přes den by mělo být také polojasno, postupně bude oblačnosti přibývat. Noční teploty klesnou na 10-6 stupňů, odpolední vystoupí na 16-20 stupňů Celsia.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zvlněná studená fronta bude postupovat přes západní Evropu k severovýchodu a před ní k nám bude proudit teplý vzduch od jihozápadu.

V noci by mělo být většinou polojasno, místy se budou tvořit mlhy nebo nízká oblačnost. Nejnižší noční teploty 10 až 6 stupňů Celsia. Slabý jižní až jihovýchodní vítr do 15 km/h.

Přes den očekávejte polojasno, ráno a dopoledne, zvláště v Čechách mlhy nebo nízkou oblačnost, ojediněle mrholení. V Čechách postupně od západu přibývaní oblačnosti na západě místy s deštěm. Nejvyšší denní teploty 16 až 20 stupňů, na východě až 22 stupňů, v místech s déletrvající nízkou oblačností a v 1000 metrech na horách kolem 15 stupňů Celsia. Slabý proměnlivý, ve východní polovině území mírný jihovýchodní až jižní vítr 5 až 20 km/h.

Tlak bude v noci slabě klesat, přes den se měnit nebude.

Rozptylové podmínky budou v Čechách a v noci i na ostatním území mírně nepříznivé, jinak dobré.

Markéta Kaclová, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme