Předpověď počasí na neděli 7. října

Meteorologové přepokládají v noci polojasno a místy mlhy, přes den by mělo být také polojasno, postupně bude oblačnosti přibývat. Noční teploty klesnou na 10-6 stupňů, odpolední vystoupí na 16-20 stupňů Celsia.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zvlněná studená fronta bude postupovat přes západní Evropu k severovýchodu a před ní k nám bude proudit teplý vzduch od jihozápadu.

V noci by mělo být většinou polojasno, místy se budou tvořit mlhy nebo nízká oblačnost. Nejnižší noční teploty 10 až 6 stupňů Celsia. Slabý jižní až jihovýchodní vítr do 15 km/h.

Přes den očekávejte polojasno, ráno a dopoledne, zvláště v Čechách mlhy nebo nízkou oblačnost, ojediněle mrholení. V Čechách postupně od západu přibývaní oblačnosti na západě místy s deštěm. Nejvyšší denní teploty 16 až 20 stupňů, na východě až 22 stupňů, v místech s déletrvající nízkou oblačností a v 1000 metrech na horách kolem 15 stupňů Celsia. Slabý proměnlivý, ve východní polovině území mírný jihovýchodní až jižní vítr 5 až 20 km/h.

Tlak bude v noci slabě klesat, přes den se měnit nebude.

Rozptylové podmínky budou v Čechách a v noci i na ostatním území mírně nepříznivé, jinak dobré.

Markéta Kaclová, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme