Předpověď počasí na pátek 10. června

Oblačno až zataženo a místy déšť nebo přeháňky, na severovýchodě a východě Moravy a Slezska srážky četnější. Nejvyšší teploty 15 až 19 na Moravě a Slezsku kolem 13 stupňů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

oblačno

Výběžek vyššího tlaku vzduchu nad střední Evropou slábne. Přes Severní moře a Německo postupuje frontální systém, jehož teplá fronta částečně ovlivní počasí u nás.

Oblačno až zataženo a místy déšť nebo přeháňky, na severovýchodě a východě Moravy a Slezska srážky četnější. V Čechách zpočátku přechodně i polojasno. Nejvyšší teploty 15 až 19, na severovýchodě a východě Moravy a Slezska kolem 13, v 1000 m na horách kolem 8 stupňů. Mírný severozápadní vítr 5-20 km/h, na Moravě a ve Slezsku zpočátku ještě čerstvý severní 15-30 km/h s nárazy kolem 50 km/h bude odpoledne slábnout.

Tlak slabě až mírně klesne.

BIO zátěž bude na jedničce. Tento stupeň zátěže umožňuje běžný denní režim bez omezení, pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Erupční aktivita Slunce je slabá, pulzační aktivita geomagnetického pole je nízká.

Předpokládané množství srážek: v Čechách 0 až 3 mm, na Moravě a ve Slezsku 2 až 8, na východě kolem 15 mm

Milan Kopp, Marián Vojtek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme