Předpověď počasí na pátek 10. června

Oblačno až zataženo a místy déšť nebo přeháňky, na severovýchodě a východě Moravy a Slezska srážky četnější. Nejvyšší teploty 15 až 19 na Moravě a Slezsku kolem 13 stupňů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

oblačno

Výběžek vyššího tlaku vzduchu nad střední Evropou slábne. Přes Severní moře a Německo postupuje frontální systém, jehož teplá fronta částečně ovlivní počasí u nás.

Oblačno až zataženo a místy déšť nebo přeháňky, na severovýchodě a východě Moravy a Slezska srážky četnější. V Čechách zpočátku přechodně i polojasno. Nejvyšší teploty 15 až 19, na severovýchodě a východě Moravy a Slezska kolem 13, v 1000 m na horách kolem 8 stupňů. Mírný severozápadní vítr 5-20 km/h, na Moravě a ve Slezsku zpočátku ještě čerstvý severní 15-30 km/h s nárazy kolem 50 km/h bude odpoledne slábnout.

Tlak slabě až mírně klesne.

BIO zátěž bude na jedničce. Tento stupeň zátěže umožňuje běžný denní režim bez omezení, pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Erupční aktivita Slunce je slabá, pulzační aktivita geomagnetického pole je nízká.

Předpokládané množství srážek: v Čechách 0 až 3 mm, na Moravě a ve Slezsku 2 až 8, na východě kolem 15 mm

Milan Kopp, Marián Vojtek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme