Předpověď počasí na pátek 21. listopadu

noc 5 až 1 °C | den 2 až 6 °C

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

přeháňky

přeháňky

Také poslední pracovní den má být většinou zatažený s občasným deštěm nebo přeháňkami. Zpočátku nad 500 metrů nad mořem, později od severozápadu ve všech polohách přijdou sněhové srážky. Ojediněle budou i bouřky. Odpolední teploty do 6 stupňů.

Kolem tlakové níže se středem nad severní Skandinávií bude postupovat od severozápadu postupuje přes střední Evropu frontální vlna. Za ní k nám zesílí příliv studeného vzduchu do severozápadu.

V noci bude většinou zataženo, občas déšť, nad 700 m sněžení. Nejnižší teploty 5 až 1 stupeň. Čerstvý západní vítr 20 až 35 km/h, v nárazech a na horách 50 až 90 km/h, bude k ránu přechodně slábnout. Tlak slabě klesne.

UPOZORNĚNÍ: Vítr bude zpočátku v nárazech dosahovat 55 až 90 km/h. Během noci se na horách začnou tvořit sněhové jazyky.

Přes den bude v pátek většinou zataženo, občas déšť nebo přeháňky, nad 500 m sněžení. Odpoledne a navečer od severozápadu srážky sněhové postupně ve všech polohách. Ojediněle bouřky. Nejvyšší teploty 2 až 6 stupňů, v 1000 metrec, tedy na horách kolem nuly, k večeru v Čechách pokles teplot pod bod mrazu. Čerstvý západní až jihozápadní vítr 20 až 35 km/h, v nárazech 50 až 90 km/h, se bude večer měnit na severozápadní.

Tlak: Zpočátku silný pokles, později od severozápadu mírný až silný vzestup

UPOZORNĚNÍ: Vítr bude v nárazech dosahovat 55 až 90 km/h. V polohách nad 500 m se začnou tvořit sněhové jazyky, na horách i závěje. Večer se na mokrých komunikacích místy vytvoří náledí.

BIO předpověď: Stupeň 3 - vysoká zátěž

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme