Předpověď počasí na pátek 24. prosince

Odpoledne bude zataženo a na většině území bude pršet, až od 1000 metrů déšť se sněhem. Teploty vystoupí na 5-9 stupňů, vítr bude vát čerstvý do 35 km/h.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

zataženo

Kolem hluboké tlakové níže nad Norským mořem postupují od západu do střední Evropy frontální systémy přinášející teplejší a vlhký oceánsky vzduch.

Převážně zataženo, na většině území občasný déšť, od 1000 m déšť se sněhem. Nejvyšší teploty 5 až 9 stupňů, v 1000 metrech na horách kolem 3 stupňů Celsia. Čerstvý západní až jihozápadní vítr 20 až 35 km/h, v nárazech a na horách 50 až 70 km/h, bude k večeru slábnout.

Tlak bude slabě klesat a rozptylové podmínky budou dobré.

Biometeorologická předpověď: Pro všechny oblasti platí stupeň číslo 1, tedy mírná zátěž. Očekáváme vliv slabé fronty, který může znamenat mírné zvýšení zátěže pro chronicky nemocné a starší občany. Stupeň zátěže však ještě umožňuje běžný denní režim bez omezení, pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Nad naším územím bylo dnes naměřeno 297 Dobsonových jednotek ozónu, což je - 6 procent, a tedy normální stav.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme