Předpověď počasí na pátek 3. května

Na odpoledne meteorologové předpovídají polojasno až oblačno, na západě Čech se pozdě odpoledne přeženou přeháňky nebo bouřky. Teploty si sáhnou k tropickým 24-28, na západě kolem 20 stupňů Celsia.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

jasno

Tlaková níže spolu se zvlněnou frontou se udržuje nad Čechami a po její přední straně pokračuje příliv teplého vzduchu od jihu.

Odpoledne bude polojasno až oblačno, jen na západě Čech se místy mohou přehnat přeháňky nebo bouřky. Teploty i dnes vysoké 24 až 28 stupňů, na západě a na horách 20. Čerstvý jihovýchodní vítr 15 - 30 km/h, místy nárazy do 50 km/h, na západě mírný severovýchodní 5 až 20 km/h, v bouřkách přechodně zesílí.

Tlak se měnit nebude.

Biometeorologická předpověď: Pro všechny oblasti platí stupeň číslo 1, tedy mírná zátěž. Očekáváme ale vliv zvlněné fronty, který může znamenat mírné zvýšení zátěže pro chronicky nemocné a starší občany. Stupeň zátěže umožňuje běžný denní režim bez omezení, pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Markéta Kaclová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme