Předpověď počasí na pondělí 1. července

Dnešní odpoledne by mělo být oblačné až polojasné, na severozápadě a západě později i slabý déšť. Teploty vystoupí na 23-27 stupňů Celsia.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

polojasno

Frontální systém postupuje přes západní Evropu dále k východu. Před ním proudí na naše území teplý vzduch od jihozápadu.

Odpoledne bude oblačno až polojasno. Na severozápadě a západě Čech oblačno až zataženo, později ojediněle slabý déšť. Nejvyšší teploty 23 až 27 stupňů, na západě a severozápadě Čech kolem 21 stupňů v 1000 metrech na horách kolem 17 stupňů. Mírný jihozápadní až jižní vítr 10 až 25 km/h.

Tlak bude slabě, odpoledne až mírně klesat.

Biometeorologická předpověď: Pro všechny oblasti platí stupeň číslo 1, tedy mírná zátěž. Pro severní části Čech: Očekáváme vliv jižního okraje frontálního systému, který může znamenat mírné zvýšení zátěže pro chronicky nemocné a starší občany. Stupeň zátěže ještě umožňuje běžný denní režim bez omezení, pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Markéta Kaclová, Milan Kopp, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme