Předpověď počasí na pondělí 1. července

Dnešní odpoledne by mělo být oblačné až polojasné, na severozápadě a západě později i slabý déšť. Teploty vystoupí na 23-27 stupňů Celsia.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

polojasno

Frontální systém postupuje přes západní Evropu dále k východu. Před ním proudí na naše území teplý vzduch od jihozápadu.

Odpoledne bude oblačno až polojasno. Na severozápadě a západě Čech oblačno až zataženo, později ojediněle slabý déšť. Nejvyšší teploty 23 až 27 stupňů, na západě a severozápadě Čech kolem 21 stupňů v 1000 metrech na horách kolem 17 stupňů. Mírný jihozápadní až jižní vítr 10 až 25 km/h.

Tlak bude slabě, odpoledne až mírně klesat.

Biometeorologická předpověď: Pro všechny oblasti platí stupeň číslo 1, tedy mírná zátěž. Pro severní části Čech: Očekáváme vliv jižního okraje frontálního systému, který může znamenat mírné zvýšení zátěže pro chronicky nemocné a starší občany. Stupeň zátěže ještě umožňuje běžný denní režim bez omezení, pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Markéta Kaclová, Milan Kopp, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme