Předpověď počasí na pondělí 1. prosince

noc 5 až -3 °C | den 4 až 15 °C

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

oblačno

Jaké bude dnešní počasí? Oblačno až zataženo a místy déšť, který bude večer přecházet ve vyšších polohách ve sněžení. Teploty 7 až 11, na východě až 15 a v západních Čechách kolem 4 stupňů.

Počasí u nás začíná od jihozápadu ovlivňovat frontální systém spojený s tlakovou níží, která bude postupovat přes Čechy dále k severu.

Dnes bude oblačno až zataženo, na východě zpočátku polojasno. Místy déšť, na severozápadě později srážky četnější. Večer bude déšť v Čechách od západu v polohách nad 600 m přecházet ve sněžení. Nejvyšší denní teploty 7 až 11, na východě až 15 stupňů, v západních Čechách a v 1000 m na horách kolem 4 stupňů. Čerstvý jihovýchodní vítr 20 až 40 km/h, s nárazy 50 až 90 km/h, v nejvyšších polohách Českomoravské vrchoviny, Krkonoš, Jeseníků a Beskyd kolem 110 km/h, v západní polovině Čech jen mírný 5 až 20 km/h, se bude k večeru měnit na jihozápadní.

UPOZORNĚNÍ: Mimo západní poloviny Čech bude vítr v polohách nad 700 m v nárazech dosahovat 90 km/h, v nejvyšších polohách Českomoravské vrchoviny, Krkonoš, Jeseníků a Beskyd až kolem 110 km/h.

Tlak silně až mírně klesne, večer mírně stoupne. Rozptylové podmínky budou dobré.

BIO: 2 - střední zátěž.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme