Předpověď počasí na pondělí 28. ledna

Pondělí bude ještě teplejší než víkend, v noci teploty klesnou na 9 až 5 stupňů Celsia, přes den stoupnou na 10-14 stupňů Celsia. Oblačno až skoro zataženo, na severovýchodě místy, jinde ojediněle déšť. Později odpoledne a večer od severozápadu přeháňky. Nejvyšší teploty 10 až 14 stupňů Celsia, v noci 8 až 4 stupně. Pozor na nárazový vítr o rychlosti až 70 km/h, a to zejména na horách.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

oblačno | Foto: Jan Rosenauer

Studená fronta postupuje přes země Beneluxu a Německo k východu až jihovýchodu a k večeru bude přecházet přes naše území.

V noci by mělo být 8-4 stupně Celsia. Čerstvý západní vítr 25-40 km/h bude zesilovat, v nárazech a na hřebenech hor kolem 70 km/h.

Oblačno až skoro zataženo, na severovýchodě místy, jinde ojediněle déšť. Později odpoledne a večer od severozápadu přeháňky. Nejvyšší teploty 10 až 14 stupňů, v 1000 m na horách kolem 6 stupňů Celsia. Čerstvý západní vítr 25-40 km/h bude zesilovat, v nárazech a na hřebenech hor kolem 70 km/h.

Tlak bude slabě stoupat a rozptylové podmínky budou dobré.

UPOZORNĚNÍ: Silný vítr o rychlosti 35 až 50 km/h v nárazech a na horách kolem 90 km/h během odpoledne a večera přechodně zeslábne. Již během noci a zítřka opět zesílí na čerstvý 30 až 45, v nárazech a na horách 70 až 90 km/h.

Markéta Kaclová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme