Předpověď počasí na sobotu 16. listopadu

Obloha bude oblačná až zatažená, ojediněle slabě zaprší. Nejvyšší teploty: 15 až 20, v západní polovině Čech 11 až 15, při nízké oblačnosti jen 8 stupňů. Pozor na silný vítr ve východních Čechách, na Moravě a Slezsku, v nárazech může mít sílu vichřice!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

oblačno

Situace: Zvlněná studená fronta postupuje přes Německo zvolna k severovýchodu a před ní k nám proudí velmi teplý vzduch od jihu.

Bude oblačno až zataženo, ojediněle slabý déšť. V Čechách ojediněle mlhy. Nejvyšší denní teploty 15 až 20, v západní polovině Čech 11 až 15, při celodenní nízké oblačnosti kolem 8 stupňů, v 1000 m na horách kolem 15 stupňů Celsia. Mírný jihovýchodní až jižní vítr 10 až 25 km/h, ve východních Čechách, na Moravě a ve Slezsku čerstvý 30 až 45 km/h, místy v nárazech a na hřebenech hor 90 až 108 km/h.

UPOZORNĚNÍ: Ve východních Čechách a na Moravě a ve Slezsku se budou místy vyskytovat nárazy větru kolem 90 km/h, na hřebenech až 108 km/h.

Tlak slabě až mírně klesne.

Rozptylové podmínky budou většinou dobré, v Čechách zpočátku mírně nepříznivé. Biopředpověď udává pro všechny oblasti střední zátěž.

Markéta Kaclová, Marika Táborská, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme