Předpověď počasí na sobotu 28. března

noc 4 až 0 °C | den 10 až 18 °C

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

přeháňky

V Čechách dnes počítejte s oblačnou až zataženou oblohou a místy s deštěm. Na jihu Čech, na Moravě a ve Slezsku bude oblačno až polojasno a déšť jen ojediněle. Teploty od 10 do 18 stupňů.

Přes Čechy postupuje k severovýchodu zvlněná studená fronta, oddělující chladnější vzduch nad severozápadní a teplejší nad jihovýchodní Evropou.

Dnes bude v Čechách oblačno až zataženo, místy déšť, na severozápadě četnější. V polohách, nad 1200 m déšť se sněhem. Nejvyšší teploty 12 až 16, na severozápadě jen kolem 10, v 1000 m na horách kolem 3 stupňů. Mírný jižní vítr 10 až 25 km/h, se bude k večeru měnit na západní. V jižních Čechách, na Moravě a ve Slezsku během dne oblačno až polojasno, ojediněle déšť. Nejvyšší teploty 12 až 16, na jihovýchodě až 18 stupňů, v 1000 m na horách kolem 5 stupňů. Mírný jižní až jihovýchodní vítr 10 až 25 km/h, na východě čerstvý 20 až 35 km/h, v nárazech místy 50 až 75 km/h.

Tlak slabě klesne, později slabě stoupne a rozptylové podmínky budou dobré.

UPOZORNĚNÍ: Na východě Moravy a ve Slezsku budou dosahovat nárazy větru 50 až 75 km/h.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme