Předpověď počasí na sobotu 29. listopadu

noc 0 až -4 °C | den 1 až 5 °C

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

oblačno

oblačno

O víkendu se obloha zatáhne a občas přinese déšť, na horách sněžení. Sobotní teploty vystoupí na 1 až 5 stupňů. Pozor! Na horách od východních Krkonoš po Beskydy a na vrcholcích Českomoravské vrchoviny se budou zpočátku vyskytovat nárazy větru 70 až 110 km/h.

Počasí na našem území ovlivňuje brázda nízkého tlaku vzduchu nad západní Evropou.

Čekejte oblačno až zataženo. Na Moravě a ve Slezsku místy jinde jen ojediněle déšť, nad 800m srážky sněhové. Postupně v Čechách od jihu ubývání oblačnosti. Nejvyšší teploty 1 až 5 st.C. Mírný jihovýchodní vítr 5-20 km/h, na Moravě čerstvý 15-30 km/h, v nárazech kolem 50 km/h, na vrcholcích Českomoravské vrchoviny a na horách na severu a severovýchodě území silný 35-50 km/h, místy s nárazy 70-110 km/h, bude slábnout.

UPOZORNĚNÍ: Na horách od východních Krkonoš po Beskydy a na vrcholcích Českomoravské vrchoviny se budou zpočátku vyskytovat nárazy větru 70 až 110 km/h.

Tlaková tendence: Slabý pokles, později setrvalý stav.

BIO: 2- střední zátěž.

Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme