Předpověď počasí na úterý 10. května

I na úterý meteorologové předpovídají oblačnou oblohu, místy přeháňky, na horách sněhové. Odpolední teploty dosáhnou nejvýše 14 stupňů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

oblačno

oblačno

Mezi tlakovou výší nad Britskými ostrovy a tlakovou níží nad Finskem a východním Baltem bude do střední Evropy pokračovat příliv studeného a vlhkého vzduchu od severozápadu.

Přes den očekávejte proměnlivou oblačnost, na většině území s přeháňkami, v nadmořské výšce nad 1000 metrů i sněhovými. Nejvyšší odpolední teploty 11 až 15°C, na horách pouze 6°C. Bude vát mírný západní vítr o rychlosti 5 až 20 km/h.

Předpokládané množství srážek/nový sníh: 0 až 2 mm, na jihu Čech až 4 mm, na horách 0 až 4 cm.

Tlak bude mírně stoupat.

BIO předpověď: Stupeň číslo 1 - mírná zátěž. Stupeň zátěže umožňuje běžný denní režim bez omezení, pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Aktivita Slunce bude po celý denpřevážně na slabé úrovni, trvá však možnost náhlého výskytu erupce střední mohutnosti. Geomagnetické pole je aktivní, později bude nestálé.

Marika Táborská, Marie Matúšů Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme