Předpověď počasí na úterý 20. ledna

noc +2 až -2 °C | den 1 až 5 °C

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

oblačno

oblačno

Oblačno až zataženo s teplotami mezi 1 až 5 stupni, občas déšť a na českých horách sněžení - tak má podle meteorologů vypadat úterní počasí.

Počasí u nás ovlivňuje zvlněná studená fronta.

Bude oblačno až zataženo, občas déšť, v Čechách na horách a později na severu a severozápadě i v nižších polohách déšť se sněhem nebo sněžení. Nejvyšší teploty 1 až 5, na jihovýchodě až 8, v 1000 metrech na horách kolem +2 °C. V Čechách slabý proměnlivý vítr do 15 km/h, na Moravě a ve Slezsku čerstvý 20 až 30 s nárazy 50 až 70 km/h.

Tlak slabě stoupne. Rozptylové podmínky budou většinou dobré.

BIO: stupeň č. 1 - mírná zátěž.

Milan Kopp Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme