Předpověď počasí na úterý 26. listopadu

Odpoledne bude zataženo až oblačno, místy, na Moravě a ve Slezsku ojediněle slabý déšť nebo mrholení. Teploty vystoupí na 11-15 stupňů Celsia.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

zataženo

Zvlněná studená fronta bude zvolna postupovat ze západní do střední Evropy. Před ní k nám bude proudit ve vyšších hladinách teplý vzduch od jihu.

Zataženo až oblačno, v Čechách místy, jinde jen ojediněle slabý déšť nebo mrholení. V Čechách místy mlhy. Nejvyšší teploty 11 až 15 stupňů, v západní polovině Čech a v 1000 metrech na horách kolem 7 stupňů Celsia. Vítr slabý proměnlivý do 15 km/h, na Moravě a ve Slezsku mírný jižní 10 až 25 km/h.

Tlak bude slabě stoupat.

Rozptylové podmínky budou v Čechách mírně nepříznivé, na Moravě a ve Slezsku dobré.

Biometeorologická předpověď: Pro všechny oblasti platí stupeň číslo 1, tedy mírná zátěž. Očekáváme přechod studené fronty, který může znamenat zvýšení zátěže pro sosoby s nemocemi dýchacího ústrojí a kardiaky, zejména s anginou pectoris. Stupeň zátěže však umožňuje běžný denní režim bez omezení, pouze s přihlédnutím k aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Markéta Kaclová, Milan Kopp, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme