Předseda ODS Václav Klaus havaroval

Předseda ODS a Poslanecké sněmovny Václav Klaus havaroval u Smiřic na Královéhradecku při cestě na předvolební mítink do Hradce Králové. Sám o tom informoval novináře při tiskové konferenci, na kterou přijel kvůli nehodě o několik minut později. Klaus, který z havárie vyvázl bez zranění, řekl, že také ostatním účastníků nehody se zřejmě nic nestalo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jeho služební vůz BMW se prý čelně střetl s protijedoucím automobilem. Do Hradce Králové ho proto dovezli policisté ve svém automobilu.

Podle královéhradecké policie byl při nehodě lehce zraněn jeden člověk a Klausův automobil měl při havárii zapnutý modrý majáček. Vozidla se prý nestřetla přímo „na světla“, ale podle něj srážku „odnesly“ pouze blatníky. Očitý svědek nehody uvedl, že auta se střetla, když Klausův vůz ve vysoké rychlosti předjížděl kolonu automobilů před sebou. Oficiální verzi zavinění nehody a škodu na obou automobilech zatím policisté neurčili.

Markéta Kaclová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme