Přehled tisku: klesá výroba mléčných výrobků nebo chlapec z Plzeňska, který vydíral spolužačky

V českém tisku se v sobotu dočtete, že v České republice klesá výroba másla, jogurtů a dalších základních mléčných výrobků. Výjimkou jsou jen čerstvé sýry. Píše to Mf Dnes. Facebook podle deníku Právo upozornil na chlapce z Plzeňska, který vydíral mladší spolužačky kvůli nahým fotkám. Více si přečtete v přehledu tisku, který sestavil Radiožurnál.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Máslo (ilustrační foto) | Foto: Aline Ponce | Zdroj: Pixabay

Mf Dnes

V Česku klesá výroba základních mléčných výrobků. Informuje o tom Mf Dnes. Loni se vyrobilo méně másla, jogurtů a dalších produktů, výjimkou jsou jen čerstvé sýry. Důvodem jsou vysoké ceny, které zákazníky odrazují od větších nákupů. Tuzemskou produkci z obchodů navíc pozvolna vytlačují levné výrobky z dovozu.

Spotřeba jídla v Česku roste. Každý člověk v průměru ročně spotřebuje 786 kilogramů potravin

Číst článek

Regionální Deník

Pražský magistrát chce vystěhovat nevěstinec v Holešovicích. Píše o tom regionální Deník. Podle posledního nepravomocného rozsudku má firma do měsíce areál vyklidit a uhradit dlužné nájemné ve výši 250 milionů korun. Město chce areál holešovické tržnice změnit na kulturní centrum.

Právo

Facebook upozornil na chlapce, který vydíral mladší spolužačky kvůli nahým fotkám. Dočtete se o tom v deníku Právo. Patnáctiletý mladík z Plzeňska si snímky nechal posílat právě přes tuto sociální síť. Soud ho potrestal dvouletou podmínkou. 

Andrea Kubová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme