Přehled tisku: šikana ve školách, stíhání krále české tantry nebo planetárium v Ostravě

V českém tisku se v sobotu dočtete, že se šikanou má zkušenost většina dětí. Setkalo se s ní až 75 procent žáků prvního stupně. Píše to Mf Dnes. Policie podle Práva trestně stíhá krále české tantry Richarda Vojíka. Masér měl údajně roky znásilňovat své klientky. Více si přečtěte v přehledu tisku, který sestavil Radiožurnál.

Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

S nadávkami a ubližováním má zkušenost většina žáků (ilustrační foto) | Zdroj: Fotobanka Pixabay

Mf Dnes

S nadávkami a ubližováním má zkušenost většina žáků. Píše to Mf Dnes. Šikana ve třídě je totiž docela častým jevem. Setká se s ní až 75 procent žáků prvního stupně. Učitelé o ní často ani nevědí. 93 procent z nich se s šikanou setká jen výjimečně.

Šikana je pro některé lidi tabu. Přesouvá se na internet a nevymizelo ani násilí, ukázal projekt

Číst článek

Regionální Deník

Planetárium v Ostravě se možná dočká rozšíření. Regionální Deník uvádí, že by vedení chtělo přistavět novou budovu, která nese pracovní název Moon (Měsíc). Na realizaci přístavby planetária ale zatím chybí dostatek financí.

Právo

Policie trestně stíhá krále české tantry Richarda Vojíka. Všímá si toho deník Právo. Vyšetřovatelé ho stíhají za znásilnění. Masér měl údajně roky zneužívat své klientky. Několik žen se svěřilo policii se svými zkušenostmi s tantrickým učitelem.

Nikola Kopáčová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme