Přepadení brněnské pobočky Union banky

Širokou lepicí pásku nalepenou na tváři namísto klasické masky použil neznámý lupič, který přepadl jednu z poboček Union banky v Brně. Při přepadení dvakrát vystřelil do vzduchu, naštěstí ale nikoho nezranil. Odnesl si téměř půl milionu korun. Jak uvádí brněnský reportér Ivan Holas, okamžitá pátrací akce zatím nepřinesla výsledek.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

policista u přepadené banky | Foto: Otto Ballon Mierny

Mluvčí banky upřesnil, že lupič se soustředil na jedinou pokladnu, kde sebral 450 000 korun a 150 eur. Hodinu po otevření nebyli uvnitř žádní klienti. Banka neupřesnila, jaké bezpečnostní opatření uvnitř měla, ale je přesvědčena, že škodu nahradí pojišťovna. Policie má k dispozici i nepříliš kvalitní snímek kamerového sytému.

Přehrát

00:00 / 00:00

I. Holas: Přepadení Union banky v Brně

Podle Mojmíra Poppa z brněnského policejního ředitelství, byl pachatelem muž ve věku 25-35 let. Drobné postavy o výšce asi 175 centimetrů se dal na útěk po ulici Lidické. Měl světlý sportovní klobouk, tmavou košili, světlé kalhoty a bundu do pasu.

Milan Kopp, Ivan Holas, Marika Táborská Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme