Při akci Boss zadrženi pašeráci drog

Skupinu pašeráků drog zadržely zásahové jednotky z Prahy a z Plzně. Při akci nazvané Boss zajistili 2 a půl kilogramu hašiše a přes dva miliony korun. Drogy měly jít na německý trh a hlavní organizátorem byl český obchodník s nábytkem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Drogy

Drogy

Potvrdila to tisková mluvčí plzeňských celníků Jitka Blahutová:"Naše protidrogové oddělení vypátralo kurýra, který hašiš vozil z Holandska do Německa, a také hlavního organizátora všech těchto obchodů. Jedná se o 39letého obchodníka s nábytkem a 21letého barmana z Plzně."

Zabavený hašič má na černém trhu hodnotu kolem půl milionu korun. Pašerákům hrozí trest od 10 do 15 let vězení. Česká televize zjistila, že jedním z pětice zatčených je syn náměstka ministryně zdravotnictví Karla Radolfa. Ten nechtěl události hodnotit: "Nevyjadřoval bych se k tomu vůbec, protože syn je v Německu už sedm let a tohle je záležitost jeho, a ne moje," řekl České televizi.

Milan Kopp, Viktorie Hošková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme