Při požáru domku v Brně zemřel otec s dítětem

Život otce s dítětem si vyžádal požár rodinného domu v Brně-Bohunicích. Manželka s druhým dítětem se zachránila a nyní jsou v nemocnici. Pravděpodobně se stali obětí trestného činu. Jednou z variant příčin vzplanutí ohně je totiž jeho úmyslné založení. Způsobená škoda na zničeném domě není zatím známa. Případ šetří policie.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

oheň | Foto: HOŘÁNEK A BRATR ATELIER PRAHA

Rodinná tragédie se odehrála v Brně-Bohunicích. Při požáru domku zemřel třicetiletý muž a malé dítě. Manželka s dalším dítětem jsou v nemocnici a případ už šetří policie. Pět cisternových vozů, žebřík a další hasičská technika vyjely k požáru po šesté hodině ráno. Oheň v prvním patře řadového rodinného domu se podařilo lokalizovat během několika desítek minut. Plameny se naštěstí nerozšířily na další objekty v ulici. Uvnitř domku byla nalezena dvě mrtvá těla. Během dopoledne převzala šetření případu od Městského policejního ředitelství Krajská kriminální policie. Existuje totiž důvodné podezření, že nešlo o nešťastnou náhodu ale o úmyslný trestný čin. Oheň mohl po předchozí manželské hádce založit otec rodiny. Další okolnosti by měly být známy během následujících hodin.

Markéta Kaclová, Ivan Holas Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme