Při požáru v Brně zemřeli čtyři lidé včetně dvou dětí

Tragédií skončil požár bytu v Brně-Zábrdovicích. Přímo na místě zemřeli tři lidé, zřejmě se nadýchali kouře. Vážně zraněný šestiletý chlapec následkům podlehl o několik hodin později v nemocnici.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hasiči zasahují při pořáru | Foto: Honza Ptáček | Zdroj: Český rozhlas

"Tři lidé, z toho dva dospělí a jedno dítě, dnes zemřeli při požáru bytu ve Spolkové ulici v Zábrdovicích. Další dítě zdravotníci převezli do nemocnice. Požár bytu 2+1 v prvním patře byl ohlášen krátce po šesté hodině ranní. Na místě zasahovaly tři jednotky hasičů," popsal mluvčí hasičů Jaroslav Haid.

Požár bytu nepřežila osmapadesátiletá žena, její čtyřiadvacetiletý syn a osmnáctiměsíční holčička. Šestiletý chlapec, který utrpěl vážná zranění, pozdě odpoledne zemřel v nemocnici.

Podle mluvčího Haida museli hasiči dovnitř bytu vniknout násilím. "Uvnitř našli čtyři lidi bez známek života, všechny vynesli na chodbu, snažili se je oživovat a předali je přivolaným zdravotníkům," dodal Haid.

Marika Táborská, Šárka Slezáková, Lenka Rafaelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme