Ozbrojený muž v příbramské bance držel devět rukojmí. Policisté jej po zásahu zadrželi

V Příbrami došlo k přepadení UniCredit banky. Ozbrojený muž vnikl do banky na náměstí Tomáše Garrigua Masaryka kolem půl třetí a držel devět rukojmí, řekla serveru iROZHLAS.cz policejní mluvčí Monika Schindlová. Krátce po páté hodině pronikla do banky zásahová jednotka, rukojmí osvobodila a pachatele zadržela.

Tento článek je více než rok starý.

Sledovali jsme online Příbram (Aktualizováno: 20:02 28. 12. 2018) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Náměstí v Příbrami, kde došlo k ozbrojenému přepadení banky

Náměstí v Příbrami, kde došlo k ozbrojenému přepadení banky | Foto: Vojtěch Šrámek | Zdroj: Český rozhlas

Osmadvacetiletý muž, jehož totožnost zatím není ověřená, do banky vnikl asi hodinu před zavírací dobou. „Kolem půl třetí jsme přijali oznámení o ozbrojeném muži v UniCredit bance na náměstí v Příbrami,“ uvedla pro server iROZHLAS.cz mluvčí středočeské policie Monika Schindlová.

Na místo dorazila zásahová jednotka i policejní vyjednávač. Ozbrojený pachatel podle svých slov nechtěl nikomu ublížit, chtěl vyjednávat a podat trestní oznámení, dodala dále Schindlová. 

Po necelých třech hodinách do pobočky vnikla zásahová jednotka, pachatele zadržela a rukojmí osvobodila. Nikdo z rukojmích nebyl zraněn. 

pj, ado, dok, jak Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme