Případ obou Stehlíků je vrácen k došetření

Vrchní soud potvrdil rozhodnutí Krajského soudu v Praze a pozastavil obžalobu na někdejšího šéfa Poldi Kladno Vladimíra Stehlíka a jeho syna Marka. Trestní stíhání pokračuje, ale vrací se z Krajského soudu opět k vyšetřovatelům.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jak pro Český rozhlas uvedl předseda senátu Vrchního soudu v praze Miloš Housa, šlo o posouzení správnosti usnesení krajského soudu v Praze, který rozhodl o vrácení obžaloby na Stehlíka k došetření státnímu zástupci. Toto rozhodnutí je podle Vrchního soudu věcně správné, i když bylo v některých momentech mogifikováno.

Podnikatel Vladimír Stehlík i nadále věří, že se prostřednictvím svého revitalizačního programu vrátí opět do Poldi Kladno. Je přesvědčen o tom, že neúspěch podniku rozhodně nezapříčinil on, ani jeho syn, vinu dává tehdejší vládnoucí garnitůře. Pokračující vyšetřování jeho případu jenom vítá. Bude také trvat na navrácení veškerých majetků zpět, ať je vlastníkem kdokoli.

Markéta Kaclová, Milan Kopp, Dan Tácha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme