Případ uprchlého Radovana Krejčíře se vrací k soudu

Vrchní soud v Olomouci dnes znovu projedná případ Radovana Krejčíře. Kauzu mu na základě Krejčířova odvolání vrátil Nejvyšší soud. Uprchlého podnikatele poslal soudce v roce 2006 poslal na šest a půl roku do vězení a vyměřil mu peněžitý trest ve výši tří milionů korun.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Radovan Krejčíř

Radovan Krejčíř | Foto: www.rkrejcir.com

„Je v této trestní věci stíhán pro trestný čin podvodu spočívající v podvodném vylákání 55 tisíc kusů akcií společnosti Teplárna Otrokovice, k čemuž mělo dojít v polovině roku 1996,“ popsal podstatu sporu předseda senátu vrchního soudu Petr Angyalossy.

„Tímto případem se Vrchní soud v Olomouci již zabýval, a to v únoru roku 2009, kdy rozhodl odsuzujícím rozsudkem, ale z podnětu dovolání obžalovaného Nejvyšší soud České republiky v únoru letošního roku rozhodnutí Vrchního soudu v Olomouci zrušil a vrátil, abychom se tou věcí znovu zabývali,“ dodal Angyalossy.

Alena Vykydalová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme