Provoz na silnicích houstne. Nejhorší situace je na trase z jižních Čech do Prahy

Na konci prodlouženého víkendu houstne provoz na hlavních tazích. To způsobuje řadu dalších komplikací. Nejhorší situace je na silnici číslo 4 z jihu Čech do Prahy.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zúžený úsek měří méně než půl kilometru, i tak se tvořily dlouhé kolony | Zdroj: ČTK

Voda, která zaplavila kruhový objezd ve Strakonicích v Písecké ulici, zablokovala průjezd na průtahu městem. Dlouhé kolony začínají už před křížením se silnicí 19 u obce Čimelice a pokračují až na nájezd na rychlostní silnici R4. Tam se auta rozjedou, ale na 14. kilometru znovu stojí kolony směrem do Prahy.

Silný provoz je na příjezdech do Prahy po mladoboleslavské R10. Na D1 musí řidiči zpomalit zhruba v úseku na 28. až 21. kilometru směrem do Prahy. Tam komplikuje situaci nájezd ze silnice číslo 3. Ta na mnoha místech už z Táborska připomíná parkoviště. Kolona před Planou nad Lužnicí má asi 8 kilometrů.

Velmi hustý provoz je také z Tábora na D1. Kolony jsou také na výjezdu z Prahy, po rychlostní komunikaci R7. Havarovalo tam osobní auto. Na 1. kilometru narazilo do svodidel.

Lukáš Ptáček, Michaela Vydrová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme