Psychicky narušený muž pobodal čtyři členy rodiny

Patrně psychicky narušený muž napadl dnes nožem v obci Hvězda na Kladensku čtyři členy své rodiny. Vážně zranil dvě ženy, devatenáctiletého chlapce a dvouleté dítě. Zranění jsou v nemocnicích, stav jedné ženy je vážný. Policie útočníka zadržela.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

ruka s nožem | Foto: NEPOUŽÍVAT internet

Záchranáři se o neštěstí dozvěděli kolem 11:00. Osmatřicetiletá matka ležela s dvouletou dcerou ve sněhu na zahradě. Obě byly pobodané a podchlazené.

Matka měla bodné rány v obličeji, čepel jí pronikla přes pravé oko do mozku. Byla převezena na ARO do Slaného, ale bude pravděpodobně předána na ARO ve Střešovické nemocnici v Praze. Její stav je vážný.

Dítě s řeznou ránou na zádech převezli zdravotníci do kladenské nemocnice. Devatenáctiletý syn utrpěl poranění hrudníku a břicha. Sedmašedesátiletá žena měla pobodaný krk a ruce. Mladík i žena jsou v nemocnici ve Slaném.

Útočník po činu uprchl do sousední vesnice Řisuty, kde ho zadrželi policisté. U sebe měl i nůž. Podle policie je muž psychicky narušený a v jeho případě bylo třeba v minulosti již několikrát zasahovat.

Jana Zemanová, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme