Radiofórum nově

Rozhlas dnes slaví 84. výročí prvního vysílání v tehdejším Československu. Naše stanice připravila k tomuto dni výraznou změnu v programu. Od 18 hodin uslyšíte 60 minut aktuálních zpráv a publicistických příspěvků.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Radiofórum | Foto: Jan Rosenauer

Pod zavedenou značkou Radiofórum přineseme nejenom informace o nových událostech, ale jejich okamžité rozbory, komentáře a rozhovory s hlavními aktéry. Je to rozšíření našich služeb posluchačům, vysvětluje šéfredaktor Českého rozhlasu 1 - Radiožurnálu Jan Pokorný.

"Radiofórum bylo až dosud diskusním pořadem. Protože vnímáme poptávku po informacích v kontextu a kontextech, připravujeme jeho rozšíření o další žánry. V nové podobě, v níž bude diskuse jedním z hlavních stavebních kamenů, uslyšíte v Radiofóru nejen hlavní zprávy. Tým našich reportérů k nim bezprostředně přichystá analýzy, komentáře, reportáže a diskuse. Místo telefonátů, v nichž se čím dál tím víc opakovaly zejména názory jen některých posluchačů, nabídneme možnost otázek a postřehů elektronickou formou na stránce www.izurnal.cz/radioforum."

Spolu s touto změnou ČRo 1 - Radiožurnál osvěží i odpolední vysílání. V něm chce sledovat důležité i zajímavé události doma i ve světě už v jejich vývoji. Odpolední vysílání přinese mnohem víc živých vstupů z místa dění, než doposud.

"Věřím, že budete s rozšířením našich rozhlasových služeb spokojeni," dodává Pokorný.

Jan Rosenauer Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme