Radiožurnálu přibývají posluchači

Radiožurnálu přibylo posluchačů - ve třetím a čtvrtém čtvrtletí loňského roku 42 tisíc. A poslechovost stoupala celý loňský rok. Za ten si Radiožurnál celkem získal 64 tisíc nových posluchačů. Ukázaly to výsledky průzkumu Radio Projekt.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Lucie Výborná a Alexandr Pícha | Foto: Petra Čechová

Klíčovým údajem je poslechovost včera, to si Radiožurnál naladilo 764 tisíc lidí. Aspoň jednou týdně si nás pustí přes milion tři sta tisíc posluchačů. Obecně platí, že se rádio poslouchá častěji, ale kratší dobu.

Radiožurnál si polepšil, také pokud jde o takzvaný podíl na trhu - laicky řečeno jde o to, kolik času lidé u rádia stráví. Přibylo nám i nejvíc posluchačů ze všech rádií v řadě regionů - konkrétně ve Středočeském, Olomouckém a ve Zlínském kraji. Druhým nejposlouchanějším rádiem jsme potom v Praze a výborně si Radiožurnál vede také na Liberecku.

Rádio Impuls poslouchá přes milion lidí, Frekvenci 1 necelý milion a Evropu 2 si denně naladí v průměru 931 tisíc posluchačů.

Lenka Jansová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme