Vánoční trhy v Rakovníku letos nebudou. Nové vedení radnice je nestihlo připravit

Svařák, punč, pečené kaštany nebo mandle v cukru. Občerstvení, bez kterého se neobejdou žádné vánoční trhy. Přesně o ně letos přijdou lidé z Rakovníka. Tamní radnice totiž letos trhy neplánuje.

Rakovník Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

O vánoční strom a mikulášskou ale lidé nepřijdou. Ilustrační foto. | Foto: Filip Jandourek

Nové složení radnice vysvětluje, že vánoční trhy letos nebudou, jelikož je mělo na starosti bývalé vedení, které je minulý rok organizovalo jako jednorázovou akci. Současná radnice je letos prý už nestihla připravit.

Přehrát

00:00 / 00:00

Trhy v Rakovníku letos nebudou. Příspěvek připravila Sabina Vosecká

„Nepodařilo se nám trhy zorganizovat. Je v plánu, že bychom od dalšího roku zase navázali na možnou skutečnost, že bychom se je pokusili znovu uspořádat. Pokud by se osvědčily, tak bychom je dělali i následující léta,“ řekl Radiožurnálu starosta Luděk Štíbr (ODS).

Adventní trhy sice v Rakovníku letos nebudou, o vánoční strom a mikulášskou ale lidé nepřijdou. „Má to v programu kulturní centrum, takže celý program je zorganizovaný, stromeček budeme rozsvěcovat 2. prosince a ostatní akce by měly také proběhnout. Kromě toho je tam soutěž o vánoční stromky pro mateřské školy, což se osvědčilo, takže chceme pokračovat v tradicích,“ dodal Štíbr.

O tom, zda vánoční trhy letos budou, nebo ne, nemají jasno třeba také v Kladně.

Sabina Vosecká Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme