Randák před soudem odmítl vinu za zveřejnění odměn Jany Nagyové

Bývalý šéf rozvědky Karel Randák odmítl před soudem vinu za zveřejnění odměn někdejší šéfky kabinetu předsedy vlády Petra Nečase Jany Nagyové.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Obvodní soud pro Prahu 1 zahájil hlavní líčení v případu bývalého ředitele rozvědky a člena správní rady Nadačního fondu proti korupci Karla Randák | Foto: ČTK

Před několika dny se spekulovalo o tom, jestli soud s Karlem Randákem vůbec začne, vzhledem k tomu, že je hlavní svědkyně Jana Nagyová ve vazbě.

Karel Randák na začátku loňského roku předal médiím informace, podle kterých se základní třicetitisícový plat Jany Nagyové díky odměnám a příplatkům v některých měsících zvýšil například na 273 tisíc hrubého.

Až po několika měsících ho policie obvinila z neoprávněného nakládání z osobními údaji. Společně s ním je obžalována i bývalá zaměstnankyně úřadu vlády Lenka Pikorová. Právě ona měla výplatnice Randákovi předat. Další termín soudního jednání zatím není znám.

Zuzana Vlčková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme