Regionální debata z Jihočeského kraje: ANO 2011, Suverenita – Strana zdravého rozumu a Úsvit přímé demokracie

Český rozhlas České Budějovice přinesl poslední ze šestice debat, které stanice odvysílá před letošními volbami do Poslanecké sněmovny. U kulatého stolu se tentokrát sešli zástupci ANO 2011, Suverenity – Strany zdravého rozumu a Úsvitu přímé demokracie Tomia Okamury.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Prezidentské volby (ilustrační foto)

Prezidentské volby (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek

Debaty z Jihočeského kraje se zúčastnili: Radka Maxová za ANO 2011, Kamil Krupka ze Suverenity – Strany zdravého rozumu a Karel Pražák z Úsvitu přímé demokracie Tomia Okamury. O tom, kdo si s kým vymění názory, rozhodl 20. září v budově Českého rozhlasu v Praze los. Volby do Poslanecké sněmovny se budou konat v pátek 25. a v sobotu 26. října.

Přehrát

00:00 / 00:00

Volby 2013; Hosté: Kamil Krupka (Suverenita - Strana zdravého rozumu), Radka Maxová (ANO 2011), Karel Pražák (Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury)

Termíny předvolebních debat | Foto: Český rozhlas

Český rozhlas České Budějovice Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme