Regionální debata z Jihočeského kraje: Hlavu vzhůru, NS-LEV 21 a TOP 09

Český rozhlas České Budějovice přinesl čtvrtou z celkem šesti debat, které stanice odvysílá před letošními volbami do Poslanecké sněmovny. U kulatého stolu se tentokrát sešli zástupci volebního bloku Hlavu vzhůru, Národních socialistů - levice 21. století a TOP 09.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Zprava Michal Doktor (Hlavu vzhůru! - volební blok), Zdeněk Bezecný (TOP 09), Pavel Čech (Národní socialisté - levice 21. století) | Foto: Jana Matznerová

Debaty z Jihočeského kraje se zúčastnili: Michal Doktor z volebního bloku Hlavu vzhůru, Pavel Čech za Národní socialisty - levice 21. století a Zdeněk Bezecný z TOP 09. O tom, kdo si s kým vymění názory, rozhodl 20. září v budově Českého rozhlasu v Praze los. Volby do Poslanecké sněmovny se budou konat v pátek 25. a v sobotu 26. října.

Přehrát

00:00 / 00:00

Volby 2013; Hosté: Zdeněk Bezecný (TOP 09), Pavel Čech (Národní socialisté - levice 21. století), Michal Doktor (Hlavu vzhůru! - volební blok)

Termíny předvolebních debat | Foto: Český rozhlas

Český rozhlas České Budějovice Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme