Regionální debata z Moravskoslezského kraje: Hlavu vzhůru a KDU-ČSL

Český rozhlas Ostrava přinesl třetí ze série šesti předvolebních debat, které stanice odvysílá před letošními volbami do Poslanecké sněmovny. Tentokrát se zástupci volebního bloku Hlavu vzhůru a Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Volby do Senátu | Foto: Tomáš Adamec

Debaty z Moravskoslezského kraje se zúčastnili: Zdeněk Pavlíček za volební blok Hlavu vzhůru a Miroslav Přádka z Křesťanské a demokratické unie - Československé strany lidové.

O tom, kdo si s kým vymění názory, rozhodl 20. září v budově Českého rozhlasu v Praze los. Ten probíhal před definitivním schálením jednotlivých kandidátek. Protože krajský úřad nakonec nezaregistroval kandidátní listinu strany Aktiv nezávislých občanů, usadili se ke kulatému stolu nakonec dva místo tří diskutujících. Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční v pátek 25. a v sobotu 26. října.

Přehrát

00:00 / 00:00

Volby 2013: Zdeněk Pavlíček strana Hlavu vzhůru! - volební blok (2. místo kandidátky), Miroslav Přádka KDU-ČSL (3. místo kandidátky)

Termíny předvolebních debat | Foto: Český rozhlas

Richard Piskala Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme