Regionální debata z Olomouckého kraje: ODS, Suverenita - Strana zdravého rozumu a Úsvit přímé demokracie

Český rozhlas Olomouc přinesl třetí ze šestice předvolebních debat, které stanice odvysílá před letošními volbami do Poslanecké sněmovny. Tentokrát si vyměnili názory zástupci Občanské demokratické strany, Suverenity - Strany zdravého rozumu a Úsvitu přímé demokracie Tomia Okamury.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Volby do Senátu

Volby do Senátu | Foto: Tomáš Adamec

Proti sobě v debatě z Olomouckého kraje usedli lídři kandidátek: Martin Novotný z Občanské demokratické strany, Ladislav Orel ze Suverenity - Strany zdravého rozumu a Radim Fiala z Úsvitu přímé demokracie Tomia Okamury. O tom, kdo s kým bude diskutovat, rozhodl 20. září v budově Českého rozhlasu v Praze los. Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční v pátek 25. a v sobotu 26. října.

Přehrát

00:00 / 00:00

Volby 2013; Předvolební debata: Ladislav Orel (Strana zdravého rozumu); Radim Fiala (Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury); Martin Novotný (ODS)

Termíny předvolebních debat | Foto: Český rozhlas

Blanka Mazalová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme