Regionální debata z Pardubického kraje: Suverenita - Strana zdravého rozumu, TOP 09 a Úsvit přímé demokracie

Český rozhlas Pardubice přinesl třetí ze série šesti předvolebních debat, které stanice odvysílá před letošními volbami do Poslanecké sněmovny. Tentokrát si názory vyměnili zástupci Suverenity - Strany zdravého rozumu, TOP 09 a Úsvitu přímé demokracie Tomia Okamury.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Volby (ilustrační foto)

Volby (ilustrační foto) | Foto: Filip Jandourek | Zdroj: Český rozhlas

K diskuznímu stolu z Pardubického kraje usedli: Věra Nevečeřalová ze Suverenity - Strany zdravého rozumu, Jaroslav Zedník z TOP 09 a Augustin Karel Andrle Sylor za Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury. O tom, kdo se s kým v debatě potká, rozhodl 20. září v budově Českého rozhlasu v Praze los. Volby do Poslanecké sněmovny se budou konat v pátek 25. a v sobotu 26. října.

Přehrát

00:00 / 00:00

Volby 2013, debata: Jaroslav Zedník (TOP 09), Věra Nevečeřalová (Suverenita), Karel Augustin Andrle (Úsvit přímé demokracie)

Termíny předvolebních debat | Foto: Český rozhlas

Petr Schwarz Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme