Regionální debata z Plzeňského kraje: Strana svobodných občanů, Suverenita - Strana zdravého rozumu a Změna

Český rozhlas Plzeň přinesl druhou ze šestice předvolebních debat, které stanice odvysílá před letošními volbami do Poslanecké sněmovny. Proti sobě stanuli zástupci Strany svobodných občanů, Suverenity - Strany zdravého rozumu a politického hnutí Změna.

Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Začalo druhé kolo voleb do Senátu

Začalo druhé kolo voleb do Senátu | Foto: Filip Jandourek

Debaty z Plzeňského kraje se zúčastnili lídři kandidátek: Jiří Hemerle za Stranu svobodných občanů, Petr Kocman ze Suverenity - Strany zdravého rozumu a Martin Marek z politického hnutí Změna. O tom, kdo s kým bude diskutovat, rozhodl 20. září v budově Českého rozhlasu v Praze los. Volby do Poslanecké sněmovny se uskuteční v pátek 25. a v sobotu 26. října.

Přehrát

00:00 / 00:00

Volby 2013; Předvolební debata: Jiří Hemerle (Strana svobodných občanů), Petr Kocman (Suverenita - Strana zdravého rozumu) a Martin Marek (politické hnutí Změna).

Termíny předvolebních debat | Foto: Český rozhlas

Ladislav Válek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme