Regionání operační program Jihozápad už vyčerpal téměř celou částku

Zhruba ještě jedna miliarda korun zbývá rozdělit v rámci Regionálního operačního programu Jihozápad. Ten dostal do vínku z evropských zdrojů pro Jihočeský a Plzeňský kraj 17 miliard korun.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Podpis Deklarace o spolupráci mezi Plzeňským krajem a Viktorií Plzeň – fotbal. Na snímku Jiří Struček, Ivo Grüner a Petr Žitek | Foto: Plzeňský kraj

Předseda Regionální rady Ivo Grüner z ČSSD říká, že zatímco doposud se především peníze rozdělovaly, v dalším období se budou už hotové projekty kontrolovat a může dojít i na krácení dotací.

„Spíš debata s jednotlivými příjemci na krácení finančních prostředků za to, že něco nesplnili, popřípadě udělali nějakou chybu ve výběrovém řízení. Já osobně si myslím,ž e to je především o tom, aby měli všichni dobře udělaná výběrová řízení, tam je největší problém. A pak samozřejmě žádosti o jednotlivé změny v projektech, které samozřejmě jsou normální,“ uvedl Ivo Grüner.

Ivan Mls, Eva Presová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme