Rekordní Jackpot ve Sportce opět nepadl

Sázkařské šílenství nekončí. Rekordní Jackpot ve Sportce opět nepadl. V příštím losování 2. tahu se bude hrát o 151 miliónů korun. Vysoká částka v jackpotu Sportky způsobovala ve středu přetížení sítě Sazky. Stále více lidí totiž doufalo, že právě oni vyhrají rekordních 137 miliónů korun. Nápor sázejících ale nezvládaly počítače, které kolabovaly.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Sportka | Foto: Sazka a. s.

Pokračuje Gabriela Sahánková z brněnského studia Českého rozhlasu: "Dnes například spadla počítačová síť kolem 11. hodiny a sázkové kanceláře byly na více než hodinu odpojeny od centrálního počítače".

Dnes například spadla počítačová síť kolem 11. hodiny a sázkové kanceláře byly na více než hodinu odpojeny od centrálního počítače. Podle vedoucí sázkové kanceláře v Brně Vladimíry Jedličkové, se však problémy stupňují a počítačová síť vypadává stále častěji. "Dneska jsem hodinku nejeli, volali jsme Sazku a bylo nám řečeno, že je přetížená síť."

Jak ČTK potvrdila tisková mluvčí společnosti Sazka Stanislava Doubravová, třináct minut před polednem bylo opět vše v pořádku. Výpadek on-line systému příjmu sázek trval podle Doubravové přesně od 10:32 do 11:47. Jelikož se podobná věc nedá do budoucna vyloučit, doporučila mluvčí, aby lidé uzavírali sázky s předstihem. Upozornila i na možnost využít předplatného.

"Takzvaný Jackpot byl ve Sportce zaveden v roce 1993 a znamená to, že když v některém sázkovém období není dosažena výhra v prvním pořadí, nevyčerpaná částka se převede do období následujícího," vysvětluje, kde se ona závratná suma vzala, Stáňa Doubravová z pořadatelské Sazky. Dodává, že pokud dnešní večer nerozhodne, bude herní šílenství pokračovat.

V prvním tahu byla vylosována čísla 2, 21, 29, 33, 37, 38 a dodatkové číslo 47.

Ve druhém tahu byla vylosována čísla 2, 5, 13, 20, 35, 48 a dodatkové číslo 4.

Milan Kopp, Petr Doležel, Gabriela Sahánková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme