Vlak v Řevnicích srazil muže. Provoz na frekventované trati z Berouna do Prahy byl hodinu omezen

Vlak v Řevnicích na Berounsku srazil v pátek před sedmou hodinou ranní muže, který na místě zemřel. Uvedla to středočeská policejní mluvčí Lucie Nováková. Železniční provoz mezi Řevnicemi a Dobřichovicemi na frekventované trati z Berouna do Prahy byl v obou směrech asi půl hodiny zastaven, vlaky pak začaly jezdit po jedné ze dvou kolejí a kolem osmé byl provoz zcela obnoven.

Řevnice (Aktualizováno: 8:30 10. 1. 2020) Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Ilustrační foto | Foto: Michaela Danelová | Zdroj: iROZHLAS.cz

„Před sedmou hodinou ranní jsme přijali oznámení, že v zastávce Řevnice byl sražen muž. Na místě zemřel, jeho totožnost zatím zjišťujeme,“ sdělila středočeská policejní mluvčí Lucie Nováková.

„Železniční trať byla po dobu vyšetřování této mimořádné události obousměrně uzavřena,“ dodala. Provoz byl pak kolem 7.30 částečně obnoven, vlaky začaly jezdit po jedné ze dvou kolejí. Po částečném obnovení provozu nabíraly vlaky zpoždění kolem 15 minut. Následně kolem osmé hodiny ranní už jezdily po obou kolejích.

České dráhy ale kvůli nehodě odřekly několik vlaků včetně ranního rychlíku z Berouna do Prahy i opačným směrem. Lidé cestující ráno z Berouna do hlavního města mohli využít spoj přes Rudnou či využít pozdější spoje.

ČTK Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme