Rockový klub v Kláštěrci zničil požár

V Klášterci nad Ohří na Chomutovsku shořel nad ránem rockový klub. Při požáru nikdo nebyl zraněn, předběžná škoda se odhaduje na čtyři milióny korun. Na místě zasahovali čtyři jednotky hasičů. I po jejich více než tříhodinovém zápase s plameny ale zbylo z přízemní budovy jen torzo.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

hasič v akci | Foto: HZS Praha

Obyvatele domu probudily kolem čtvrté hodiny ráno dunivé exploze. Podle svědků byly v klubu Sewer nejprve vidět právě výbuchy a teprve potom následovaly záblesky požáru. V přízemní budově podle hasičů zrovna nikdo nebyl. Hořely plastové příčky a kvůli silné mu větru se hustý dým dostal až na nedaleké sídliště.

Požár se podařilo zlikvidovat po třech hodinách, současné době hasiči a vyštřovatelé prohledávají spáleniště. "Byli tam zajištěny nějaké věcné stopy, uvidiíme co dál," vyšetřovatel hasičského záchranného sboru v Chomutově Jiří Hercík.

Budova i její vnitřní zařízení bylo zcela zničeno. Podle dostupných informací má majitelka celý objekt pojištění, k události se ale odmítla vyjádřit.

Jarmila Kubíková, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme