Rodina brutálně zbila policejní hlídku

S otřesem mozku a zlomeninami skončili dva policisté, které včera napadli v Hejnicích na Liberecku dva muži a jedna žena. Na příslušníky zaútočili při silniční kontrole. Ztloukli je a zkopali tak, že je musela odvézt záchranná služba.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

policejní auto | Foto: Jan Rosenauer

Dvoučlenná hlídka zastavila v neděli ve dvě hodiny v noci při silniční kontrole automobil Ford Escort. Policisté ve vozidle objevili dvaadvacetiletého muže, na kterého byl vydán zatykač, protože nenastoupil výkon trestu ve vězení. Když jeden z policistů muže zadržel, otec s matkou začali svého syna bránit. Pachatelé vedli rány a kopy i na hlavu.

Zmlácených policistů si všiml projíždějící řidič a přivolal pomoc. Vyšetřovateké už dopadli ženu, které hrozí až tři roky vězení. Oba muži, manžel a syn zadržené, se zatím skrývají. Pokud skončí s pouty na rukou, mohou jí za mříže až na na pět let.

Útoky na spolicisty nejsou výjimečné. Například jen na Liberecku tam na ně letos pachatelé zaútočili už sedmnáctkrát. Incident v Hejnicích se stal jen dva dny poté, co čtyři mladíci napadli a odzbrojili policejní hlídku ve Městě Touškov na Plzeňsku.

Petr Doležel, Martin Hromádka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme