Do Mostu, na Letnou i za vrcholnými politiky. Rok 2019 objektivem fotografky iROZHLAS.cz

Rok 2019 přinesl řadu zásadních událostí. Ať již šlo o demonstrace na Letné, důležitá politická rozhodnutí, ale i okamžiky lidské solidarity nebo hledání společenských příkopů, server iROZHLAS.cz byl u toho. Přinášíme výběr snímků naší fotografky Michaely Danelové.

Fotočlánek Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Spolek Milion chvilek pro demokracii do ulic Prahy a dalších českých měst opakovaně dostal desetitisíce lidí, dvakrát zaplnil i pražskou Letnou. Poprvé od revoluce 1989 na letenskou pláň dorazilo několik set tisíc lidí.

Český rozhlas v rámci 30letého výročí od sametové revoluce vytvořil projekt Rozděleni svobodou. Ve spolupráci se sociology zmapoval, jaké jsou v Česku společenské třídy a co lidi doopravdy rozděluje. Studii doplnily profily jednotlivých tříd a rozhovory a reportáže ze života jejich zástupců.

Objetivu fotografky iROZHLAS.cz neuniklo ani město Most, které se dostalo do centra pozornosti díky seriálu Most!. Ten se stal nejsledovanějším komediálním seriálem České televize poslední doby. 

Michaela Danelová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme