Rozhlédněte se po Václavském náměstí: Demonstrace proti Babišovi živě v panoramatickém videu

Jaká je atmosféra mezi účastníky demonstrace proti premiérovi Andreji Babišovi a ministryni spravedlnosti Marii Benešové? iROZHLAS.cz má na místě kameramana, který celý protest zaznamenává speciální kamerou.

Kamera 360° Praha Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Pomocí myši si můžete zvolit vlastní úhel pohledu a zažít, jaké to je, být uprostřed demonstrace. Díváte-li se na mobilním telefonu, můžete se rozhlížet tak, že telefon nakloníte nebo otočíte. Pokud to ve vašem prohlížeči nefunguje, klikněte na tento odkaz.

Video serveru iROZHLAS.cz poskytl americký kameraman Jeffrey Martin, který se na panoramatická videa a fotografie ve vysokém rozlišení specializuje. Záznam pořizuje pomocí kamery Pilot Era 360.

Vzhledem k očekávanému přetížení datových sítí je možné, že záznam bude chvílemi trhaný nebo dočasně nedostupný. V takovém případě zkuste obnovit stránku v prohlížeči nebo se vraťte k záznamu po skončení demonstrace. 

pek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme